PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł dynamizuje otwarcia - kolejne w Galerii Korona Kielce

Autor: dlahandlu.pl 23 listopada 2010 07:31

Piotr i Paweł dynamizuje otwarcia - kolejne w Galerii Korona Kielce

Sieć polskich delikatesów kilka dni temu sformalizowała umowę z Galerią Handlową Korona Kielce. W ramach podpisanej umowy sklep będzie zajmował powierzchnię 2000 mkw.

- Specyfika lokalizacji sprawia, iż do naszego sklepu będzie można także wejść wygodnie z poziomu ulicy.- wyjaśnia Błażej Patryn, rzecznik prasowy sieci „Piotr i Paweł". - Przy tego typu centralnej lokalizacji w mieście, niemal graniczącej z Rynkiem Starego Miasta, ma to ogromne znaczenie, gdyż duża część klientów będzie docierała do galerii pieszo.

Delikatesy „Piotr i Paweł" rozwijają się od 1990 roku i w chwili obecnej posiadają 75 placówek w całej Polsce. - Wszystkie sklepy sieci "Piotr i Paweł" podporządkowane są hasłu "Przyjemność zakupów" a co za tym idzie nakierowaniem na szeroko rozumianą jakość obsługi, a także wysoką jakość markowych produktów w ofercie - dodaje Błażej Patryn. - Supermarkety "Piotr i Paweł" do rozwoju swojej sieci wybierają takie lokalizacje, które według naszej oceny atrakcyjności lokalizacji będą wpisywały się w naszą strategię - stwierdza rzecznik prasowy firmy.

„Piotr i Paweł" w Korona Kielce zatrudni od 50 do 70 osób.

Piotr i Paweł to jedyna sieć delikatesów , która nie zwalnia liczby otwarć pomimo gorszej sytuacji na rynku handlowym. Konkurenci tacy jak Alma i Bomi, albo zdecydowali się na wstrzymanie inwestycji, albo tak jak w przypadku Bomi planują zamyknie nierentownych sklepów. Tymczasem Piotr  Paweł nie tylko nie rezygnuje z otwarć, ale decyduje się na uruchamianie lokalizacji poza dużymi aglomeracjami.

W 2009 roku placówki sieci supermarketów Piotr i Paweł zanotowały obroty detaliczne na poziomie 1 352 mln zł, co oznacza, że w porównaniu z rokiem 2008 wzrosły o 20 proc. W 2010 r. sieć planowała otworzyć 12 sklepów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    26,60

  • Śr

    18,02

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane