Piotr i Paweł, Krakowski Kredens i Rossmann otwarte w Royal Wilanów

Autor: dlahandlu.pl 19 sierpnia 2015 13:24

19 sierpnia br. nastąpiło otwarcie Royal Wilanów – projektu zrealizowanego przez Grupę Capital Park, mieszczącego się w centrum warszawskiego Wilanowa. W dniu otwarcia można już korzystać z oferty supermarketu Piotr i Paweł, asortymentu Krakowskiego Kredensu i delikatesów Piccola Italia czy drogerii Rossmann.

Zakupy można też zrobić w największym w Polsce salonie NIKE, Colibri Concept Store oraz w Bang & Olufsen. Do dyspozycji klientów są również pralnia PANDA, kantor oraz biuro podróży Travel System.

Niebawem oferta Royal Wilanów wzbogaci się również o salon sportowy Adventure Sports, myjnię samochodową czy miejsca spotkań biznesowych i spędzania wolnego czasu takie jak winiarnia Czas na Wino, browar Bierhalle, japońska restauracja Nama, restauracja Naturel czy kawiarnia Green Caffe Nero.

Stworzona przez Grupę Capital Park koncepcja zakłada oferowanie komfortowej powierzchni biurowej spełniającej najwyższe standardy w wyjątkowych lokalizacjach uzupełnionej wachlarzem dedykowanych usług. To kompleksowa odpowiedź na zmieniające się potrzeby najemców i nowoczesne podejście firm, do otoczenia, w którym funkcjonują.

Royal Wilanów oferuje 6 920 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane