PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł najemcą CH Gemini Park w Tychach

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2015 10:20

Sieć Piotr i Paweł i Gemini Holding podisały list intencyjny w sprawie najmu powierzchni komercyjnej w Gemini Park Tychy. W imieniu Gemini Park list podpisała agencja CBRE, która jest wyłącznym komercjalizatorem centrum.

Piotr i Paweł to polska, rodzinna sieć supermarketów spożywczych, która oferuje szeroki asortyment produktów brandowych, jak również kilka gam marek własnych. Sieć prowadzi dynamiczną ekspansję na terenie całego kraju i ma obecnie ponad 119 sklepów w każdym województwie, prowadzonych zarówno w formule własnych jak i franczyzowych supermarketów. Wedle podpisanego w ubiegłym tygodniu listu intencyjnego z agencją CBRE, odpowiadającą za komercjalizację centrum handlowego Gemini Park Tychy, sieć Piotr i Paweł może zająć w obiekcie 1500 mkw. powierzchni komercyjnej.

– Otwarcie supermarketu Piotr i Paweł w tyskim Gemini Park byłoby ważnym krokiem w ekspansji naszej sieci na terenie Śląska, gdyż do tej pory funkcjonuje tam pięć sklepów pod naszym szyldem – dwa w Katowicach, oraz po jednym w Częstochowie, Żorach i Bielsku-Białej – mówi Ewa Aleszczyk -Kalinowska, rzecznik prasowy sieci Piotr i Paweł.
Jak informują przedstawiciele agencji CBRE, podpisanie listu intencyjnego jest pierwszym krokiem do zawarcia wiążącej umowy najmu w obiekcie. – Jesteśmy na etapie zaawansowanych negocjacji warunków umowy najmu, która finalnie powinna zostać podpisana w lipcu – informuje Mariusz Majkowski, Associate Property Negotiator CBRE.

Gemini Park Tychy będzie trzecią z kolei inwestycją spółki Gemini Holding. Zaplanowane zostało jako wielkopowierzchniowy obiekt handlowy, liczący około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, wraz z parkingiem mieszczącym ok. 1100 pojazdów. Będzie w nim funkcjonowało przeszło 130 lokali handlowych, gastronomicznych, oraz punktów usługowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane