PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł najemcą Outlet Park Szczecin

Autor: portalspozywczy.pl 30 czerwca 2011 22:01

Piotr i Paweł uzupełni ofertę Outlet Park Szczecin, pierwszego w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowego. Centrum powstaje w dzielnicy Prawobrzeże, w miejscu funkcjonującego centrum handlowego przy ul. Struga, którego właścicielem jest Echo Investment. Sklep Piotra i Pawła będzie miał blisko 2 000 mkw. powierzchni.

Realizacja pierwszego etapu Outlet Park Szczecin już się rozpoczęła. W pierwszej fazie powstanie galeria handlowa, w której znajdzie się 70 lokali handlowych i wielosalowe kino Helios, supermarket i sklep elektroniczny. Jej zakończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2012 roku. Najwcześniej rok po otwarciu pierwszego etapu, rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie około 60 sklepów. Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to ponad 23 000 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1 400 miejsc parkingowych.

Piotr i Paweł to jedna z największych polskich sieci supermarketów. Obecnie w całym kraju działa prawie 80 sklepów tej marki, w tym kilkanaście na zasadach franczyzy.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane