PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł najemcą parku handlowego Prima w Markach

Autor: www.dlahandlu.pl 9 czerwca 2014 09:20

Spółka Kleba Invest, firma budująca i komercjalizująca obiekty handlowe podpisała za pośrednictwem spółki zależnej Prima Park Marki umowę wynajmu powierzchni handlowej z Piotr i Paweł S.A., operatorem sieci ponad 100 supermarketów Piotr i Paweł w całym kraju. Kompleks handlowy jest zlokalizowany w Markach w woj. mazowieckim.

Piotr i Paweł S.A. to kolejny operator sieci handlowej, który otwiera swoje sklepy w parkach handlowych Prima, zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Do dotychczasowych partnerów firmy Kleba należą najemcy z sektora handlu detalicznego, tj. Jeronimo Martins Polska SA - operator sieci Biedronka, Market Detal - operator sieci POLOmarket oraz Grupa Czerwona Torebka - operatora sieci Dyskont Czerwona Torebka.
- Koncentrujemy się na parkach handlowych „Prima" o powierzchni kilku tysięcy mkw. na terenie mniejszych ośrodków miejskich - powiedział Kazimierz Smoliński, prezes zarządu Kleba Invest.
Drugim obszarem działalności spółki jest budowa i komercjalizacja nieruchomości dla operatorów sieci handlowych takich jak Biedronka, Polomarket i Dyskont Czerwona Torebka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane