Piotr i Paweł oferuje franczyzę sklepom już działającym. Kusi brakiem opłaty wstępnej

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2013 09:54

Piotr i Paweł oferuje franczyzę sklepom już działającym. Kusi brakiem opłaty wstępnej

Franczyzobiorcą można zostać już nie tylko zarządzając przygotowaną przez sieć placówką, lecz również posiadając funkcjonujący sklep. To właśnie ten wariant jest obecnie mocno rozwijany przez polską sieć Piotr i Paweł. Wszyscy, którzy nawiążą współpracę z Piotrem i Pawłem w roku 2013 nie poniosą kosztów adaptacji funkcjonujących placówek do standardów sieci .

Aby rozpocząć współpracę z Piotrem i Pawłem jako franczyzobiorca, poszukiwani kandydaci powinni mieć doświadczenia w handlu oraz sklep o powierzchni minimum 600 mkw. Wiedza, doświadczenie i znajomośc rynku franczyzodawcy wzmacnia pewność powodzenia inwestycji. To szansa dla osób otwartych na wyzwania, potrafiących współpracować w dużych organizacjach. Docelowo franczyzobiorca staje się właścicielem sklepu w organizacji, o scentralizowanym procesie zakupu i marketingu. 

23 lata na rynku, 13 lat doświadczeń w rozwoju sieci franczyzowej, 90 placówek w całej Polsce, 2 miliardy złotych obrotu, wizyty blisko 5 mln klientów w miesiącu to kluczowe liczby, które charakteryzują polską sieć Piotr i Paweł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,25

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane