PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł operatorem spożywczym Galerii Piast w Gorzowie Wielkopolskim

Autor: dlahandlu.pl 22 listopada 2010 11:01

Supermarket będzie jednym z głównych najemców - zajmie powierzchnię około 1400 mkw. i zlokalizowany będzie na parterze Galerii.

- Marka Piotr i Paweł jest obecna w Gorzowie już od 8 lat. To bardzo dynamiczny i dobrze rozwijający się rynek, a lokalizacja Galerii Piast w centrum Górczyna, największej dzielnicy mieszkaniowej w mieście zapowiada sukces - mówi Katarzyna Górecka - dyrektor ds. rozwoju w sieci Piotr i Paweł. Rocznie otwieranych jest około 10 nowych placówek tej sieci.

Rodzinna, osiedlowa i ekologiczna - taki charakter będzie miała Galeria Piast w Gorzowie Wielkopolskim, która powstaje w centrum Górczyna, największej dzielnicy mieszkaniowej w mieście. Dzięki współpracy firmy Elektra Plus, dewelopera galerii, i władz miasta powstanie cały kompleks rekreacyjno-handlowy z ok. 70 lokalami handlowymi i usługowymi, kawiarniami i restauracjami, fitnessem i spa, placami zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi oraz nowymi drogami i parkingami. Planowany termin otwarcia galerii to wiosna 2012 r.

Sprawdź ceny w sklepach Piotr i Paweł

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane