"Piotr i Paweł po drodze" już na 3 stacjach BP

Autor: dlahandlu.pl 18 sierpnia 2017 09:06

Pierwsza pilotowa placówka nowej sieci rozpoczęła działalność na stacji Reduta w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 144 C 28 lipca, dwie kolejne zostały uruchomione 11 sierpnia w Krakowie, przy ul.Lipskiej 2 oraz w Poznaniu, przy ul.Serbskiej 24.

Całodobowe sklepy “Piotr i Paweł po drodze” działają na powierzchni 140 - 150 mkw. Oferta Piotr i Paweł liczy blisko 400 indeksów, poszerzona w stosunku do standardowej oferty stacji paliwowej o wiele produktów typu on the go, takich jak: napoje, przekąski, dania gotowe, ale także wędliny, nabiał i innego rodzaju produkty kupowane podczas codziennych zakupów. Wśród oferty Piotra i Pawła klienci znajdują przede wszystkim szeroki wybór artykułów wysokiej jakości marki własnej “Piotr i Paweł” ( prawie 75% asortymentu). Tym, co wyróżnia jednak nowy projekt, jest fakt, że BP nie udostępnia jedynie powierzchni handlowej “Piotrowi i Pawłowi”, lecz wspólnie z polską marką pracowało nad całością konceptu sklepów.

Nowy format sklepów będzie działał tylko przy wybranych stacjach BP. To, w jakim tempie sieć będzie się rozwijać, zależy od tego, jak wypadną testy. Jeśli koncept się obroni, realne jest uruchomienie nawet 150 takich placówek w ciągu najbliższych dwóch lat.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane