PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł powiększy ofertę produktów marki własnej

Autor: pb/dlahandlu.pl 26 sierpnia 2010 07:41

Na początek poznański operator wprowadził 30 różnych produktów pod marką Piotr i Paweł, ale do końca roku planuje zwiększyć ich ofertę do 100.

Jak informowaliśmy wcześniej, w połowie sierpnia sieć Piotr i Paweł zdecydowała się na wprowadzenie do swoich sklepów towarów pod marką własną sieci. Produkty należą do kilku kategorii i pozycjonowane są w segmencie premium, są wśród nich m.in. wyroby garmażeryjne, mleczarskie, czy soki owocowe.

Pod marką własną „Piotr i Paweł" klienci mogą już kupić sałatki (jarzynową, jajeczną, porową, hawajską, z tuńczykiem i ze śledziem), a także zestawy sałatkowe (grecki, z mozzarellą, z serem wędzonym i z tuńczykiem). W ofercie z kategorii produktów świeżych są także pizze (4 sery, capricciosa, z salami, wegetariańska), sery smażone (z kminkiem oraz bez kminku). Sieć proponuje także wyroby garmażeryjne, takie jak pierogi do odgrzania (ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami, z serem) oraz pyzy drożdżowe.

W najbliższym czasie do sklepów poznańskiej sieci mają trafić oznaczone logo „Piotr i Paweł" jajka (w tym m.in. z chowu ściółkowego, z wolnego wybiegu), a także soki z pomarańczy i jabłek.

Sieć sklepów Piotr i Paweł liczy obecnie ponad 70 sklepów. Placówki sieci zanotowały w I kw. 2010 r., w porównaniu z tym samym okresem roku 2009 wzrost obrotów o 25 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • OrientBread 2010-10-06 22:45:53

    Nowoczesna piekarnia orientalna chleba do kebaba z siedzibą w Warszawie wchodzi na rynek ogólnopolski i szuka odbiorców na chleb arabski oraz chleb turecki oferując korzystne warunki współpracy dystrybucyjnej. Możliwość wyłączności działania na wybranym terenie.

  • klient z Gdańska 2010-10-06 17:19:58

    Segment premium? Chyba przy Tesco i Biedronce. Produkty są średnie. Zadęcie P&P DUŻE.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane