Piotr i Paweł, Rossmann i Pepco wśród najemców Tarasów Grabiszyńskich

Autor: dlahandlu.pl 7 marca 2017 11:47

Tarasy Grabiszyńskie to nowy projekt spółki Womak Omega, który powstaje we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej. Swoje miejsce znajdzie tam ponad 40 sklepów i punktów usługowych.

Największym najemcą centrum zostanie supermarket należący do polskiej sieci Piotr i Paweł. Sklep będzie zajmował powierzchnię ok 1400 mkw. Oprócz operatora spożywczego, na parterze centrum znajdziemy również drogerię Rossmann, PKO BP, aptekę oraz sklep wielobranżowy Pepco. Pojawią się także Inmedio, piekarnia, sklep mięsny, sklep z kawą i herbatą, kwiaciarnia, biuro podróży i punkty usługowe. 

W centrum działać będzie również klub Fitness24Seven z całodobową dostępnością., który zajmie łącznie powierzchnię 1200 mkw. na dwóch poziomach.

Na pierwszym piętrze Tarasów Grabiszyńskich, oprócz księgarni Beta, sklepu AGDOM, salonu fryzjerskiego oraz sklepów odzieżowych usytuowana będzie strefa gastronomiczna, w sezonie letnim dostępna również w formie ogródków na tytułowych tarasach, od strony ulicy Inżynierskiej.
Klienci będą mogli spróbować tradycyjnej kuchni polskiej w lokalu Domowe Smaki, burgerów w Burger Bistro, lokalach należących do sieci Restauracje Krawczyk lub posmakować pizzy w pizzerii Il Tramonto. Ponadto jednym z najemców centrum będzie popularna wrocławska kawiarnia/bistro Bema Café.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane