PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł rozpoczyna współpracę z PayPal

Autor: www.dlahandlu.pl 25 marca 2014 10:57

Klienci e-sklepu Piotr i Paweł mogą jako pierwsi w Polsce zapłacić za swoje zakupy spożywcze za pomocą PayPal. Dzięki współpracy supermarketu internetowego z operatorem klienci mogą uregulować rachunek bez odrywania się od zakupów.

Kupujący u Piotra i Pawła mogą skorzystać zarówno z klasycznego systemu płatności PayPal, jak i z szeregu innych udogodnień. Nowym klientom supermarket umożliwia szybkie, automatyczne logowanie i rejestrację konta na podstawie danych z PayPal. Klienci sklepu, którzy posiadają już konta Piotr i Paweł zyskują natomiast możliwość połączenia ich ze swoimi kontami PayPal i korzystania z bezpieczniejszych płatności online w internetowym supermarkecie.

Ponadto, w wirtualnych koszykach dostępny jest skrót zakupowy, pozwalający uniknąć wypełniania długich formularzy transakcyjnych. 

Wprowadzone przez supermarket Piotr i Paweł rozwiązanie stanowi odpowiedź na panujący rynkowy trend. Raport opracowany przez firmę Ipsos na zlecenie PayPal wykazał, że coraz częściej kupujemy produkty spożywcze przez Internet. Stopę wzrostu tego segmentu sprzedaży szacowano w 2013 r. na 29 proc. Dla porównania, prognozy dla drugiego najszybciej rosnącego obszaru, czyli produktów dla zdrowia i urody, przewidywały wzrost rzędu 11 proc. Dzieje się tak m.in. dzięki szybkiemu rozwojowi technologii ułatwiających zakupy - również przez urządzenia mobilne.

Już wkrótce, dzięki rozwiązaniom PayPal, w sklepie internetowym Piotr i Paweł będzie można zapłacić za produkty bez konieczności przenoszenia się na stronę systemu rozliczeń w celu autoryzacji transakcji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Grzegorz 2014-03-25 14:27:18

    W sklepie Frisco.pl też można dokonywać zakupów korzystając z płatności PayPal, zanim napisze się że jest się pierwszym warto sprawdzić :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane