Piotr i Paweł uruchomił nowy koncept sklepu "Po drodze" na stacjach BP

Autor: dlahandlu.pl 28 lipca 2017 11:02

Piotr i Paweł uruchomił nowy koncept sklepu "Po drodze" na stacjach BP warszawska stacja BP, fot. shutterstock

Sieci BP i Piotr i Paweł podjęły współpracę, której efektem ma być stworzenie na stacjach BP oferty handlowej pod szyldem "Piotr i Paweł po drodze". BP ma w Polsce ponad 500 stacji paliw.

Obiekt mieści się w Al. Jerozolimskich 144c w Warszawie na przeciwko Blue City, gdzie działa supermarket Piotr i Paweł. Firmy zaprezentują nowy koncept dziennikarzom 9 sierpnia.

To już kolejna próba wprowadzenia szerszej oferty detalicznej na stacje BP. W 2011 roku BP i Carrefour testowały wspólny projekt sklepu przymarketowego Carrefour na stacjach BP. W 2012 roku po uruchomieniu 6 placówek testy i współpraca zostały zakończone. Od 2013 roku sklepy Carrefour Express uruchamiane są na stacjach Łukoil. Obecnie działa ich blisko 30.

W Portugalii koncern BP współpracuje z Jeronimo Martins, a w Hipszanii z Auchan, który zaopatruje stacje w produkty spożywcze.

W 2015 roku testy sklepów na stacjach Orlenu prowadziło Tesco i Eurocash (Delikatesy Centrum). Jednak Orlen zdecydował się rozwijać własny koncept O!Shop i współpraca z obiema firmami po okresie testów została zakończona.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • PK 2017-07-31 11:51:36

  Nie uruchomi, bo już jest, byłem w zeszłą sobotę. Niczym nie różni się od innych stacji BP, prócz szyldu. Towaru niewiele, jak na typowej stacji. Nie jest to typowy PiP, chyba że jeszcze coś dowiozą przed tym 9. sierpnia.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,94

 • Min

  3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane