PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł wybrał operatora logistycznego

Autor: dlahandlu.pl 14 listopada 2014 09:48

Piotr i Paweł wybrał operatora logistycznego

Sieć supermarketów Piotr i Paweł wybrała Frigo Logistics, jako kolejnego operatora logistycznego na dystrybucje produktów mrożonych.

- Już od 3. listopada b.r. rozpoczęliśmy zatowarowanie stoku w Radomsku, a 17. listopada startujemy z pierwszymi dostawami do sklepów - mówi Katarzyna Długosz, która pilotowała projekt we Frigo Logistics.

Piotr i Paweł to już kolejna sieć handlowa, która będzie obsługiwana przez operatora z Radomska. Do końca grudnia dostawy będą realizowane 2 lub 3 razy w tygodniu do części sieci obejmującej 58 placówek, a w 2015 r. w związku z planowanym rozwojem sieci ta liczba może wzrosnąć aż do 80 sklepów.

- Czas projektu oraz implementacji był bardzo krótki, niemniej jednak Frigo Logistics bez problemów integruje naszą aktywność w ich działalności i już teraz jesteśmy gotowi do startu - dodaje Barbara Zalewska, odpowiedzialna za logistykę w grupie Piotr i Paweł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Regały MCB 2014-11-24 09:07:07

  Regały magazynowe to standardowe wyposażenie magazynów i coraz częściej można można spotkać regały HI280 na zapleczach sklepów, gdyż dzięki swoim zaletom konstrukcyjnym dają się odpowiednio modelować do powierzchni oraz są wyjątkowo trwałe dzięki ocynkowanej powłoce regału metalowego. Więcej na stronie producenta regałów metalowych i magazynowych na stronie mcb.pl mcb@mcb.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,40

 • Śr

  4,43

 • Min

  2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane