Piotr i Paweł zastąpi Almę w Arkadach Wrocławskich

Autor: dlahandlu.pl 4 stycznia 2017 10:41

Do grona najemców Arkad Wrocławskich dołączy Piotr i Paweł. Sklep będzie mieścił się na poziomie -1 Arkad. Umowa dotyczy przejęcia powierzchni po dotychczasowym operatorze spożywczym – Delikatesach Alma. Supermarket otworzy się w I kwartale 2017 roku na powierzchni ponad 2200 mkw. To kolejna lokalizacja Almy, którą bierze Piotr i Paweł. Poprzednio informowaliśmy o umowach najmu sieci w Klifie w Gdyni i w Warszawie.

- W aglomeracji wrocławskiej będzie to już nasz siódmy supermarket i pierwszy z dwóch nowych, planowanych na ten rok - podaje Ewa Aleszczyk-Kalinowska, rzecznik sieci Piotr i Paweł. - Naszym atutem jest marka Piotr i Paweł „Zawsze jakość”, oferująca około 900 produktów z każdej kategorii. Konsumentom poszukującym produktów zdrowych, funkcjonalnych bądź osobom będącym na specjalnych dietach oferujemy również nową podmarkę Piotr i Paweł Plus. Obecnie pod tym logo dostępnych jest kilkanaście produktów z kategorii żywności funkcjonalnej i superfoods. Będzie to asortyment sukcesywnie rozwijany. Są to produkty takie jak: olej kokosowy, lniany, otręby owsiane, makarony, czy ciastka bezglutenowe, itp. Naszym wyróżnikiem jest również stała obecność produktów z Kuchni Świata. Piotr i Paweł jest supermarketem dla każdego, dlatego Konsumentom wrażliwym cenowo oferujemy ponad 100 produktów pod ekonomiczną marką Lubię :). – dodaje.


CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajdują się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Atrakcją Centrum jest akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami, o wymiarach: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3,5 metra szerokości.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane