Piotr i Paweł zastąpi Almę w warszawskim i gdyńskim Klifie

Autor: dlahandlu.pl 9 grudnia 2016 11:24

Piotr i Paweł zastąpi Almę w warszawskim i gdyńskim Klifie Fot. mat.pras.

Właściciel Domu Mody Klif w Warszawie i Centrum Handlowego Klif w Gdyni podpisał umowę najmu lokali z supermarketem Piotr i Paweł. W obu obiektach umowa dotyczy przejęcia powierzchni po dotychczasowym operatorze spożywczym – Delikatesach ALMA.

Piotr i Paweł powita swoich klientów w Klifie w Warszawie i Gdyni w I kwartale 2017 roku. Umowy najmu dotyczą odpowiednio: 2.673 i 2.890 mkw. powierzchni. W obu lokalizacjach dostępna będzie pełna oferta asortymentowa supermarketu, w tym doskonałej jakości produkty świeże oraz marka własna Piotr i Paweł "Zawsze Jakość". Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie ponad 140 supermarketów różnej wielkości w całej Polsce i jest obecna w każdym województwie.

Dom Mody Klif to uznana i prestiżowa galeria handlowa o powierzchni 18 500 mkw. Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, w tym: Apteka Super-Pharm, restauracje, butki, kawiarnie i punkty usługowe. 

Centrum Handlowe Klif w Gdyni, które powstało w 1996 roku. Centrum dysponuje szeroką ofertą polskich i zagranicznych marek, w tym wielu niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane