PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piotr i Paweł zmodernizuje supermarket w Galerii Malta

Autor: dlahandlu.pl 22 września 2016 10:39

Od ponad siedmiu lat klienci Galeria Malta zakupy spożywcze robią w supermarkecie Piotr i Paweł. Już wiadomo, że przez kolejne trzynaście lat w ich nawykach zakupowych nic się nie zmieni – sieć przedłużyła właśnie umowę najmu z Galerią Malta. W planach, w przedłużonym okresie najmu, zakładana jest także modernizacja.

Zgodnie z zapisami przedłużonej przez firmę Neinver umowy najmu, sklep pozostanie w swojej dotychczasowej lokalizacji i będzie zajmował powierzchnię ponad 2660 mkw. W najbliższych latach w obrębie supermarketu prowadzone zostaną sukcesywnie prace modernizacyjne.

W najbliższym czasie, zgodnie z obecnym standardem sieci, obniżona zostanie wysokość regałów, zaś w kolejnych etapach unowocześnieniu podlegać będą stoiska piekarnicze i cukiernicze oraz stoisko warzywa/owoce. Podkreślić bowiem należy, że utrzymanie najwyższych standardów wyposażenia, asortymentu i obsługi stanowi znak rozpoznawczy supermarketów „Piotr i Paweł”.

- Ta sieć to pierwsza liga wśród operatorów spożywczych w Polsce. Przedłużając z nią umowę mamy pewność, że klienci Galerii Malta nadal będą mieli dostęp do najlepszej możliwej oferty spożywczej – komentuje Ewa Spychalska, Asset Manager w firmie Neinver, odpowiedzialna za Galerię Malta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,29

  • Śr

    6,08

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane