Piramida Steakhouse otwiera punkty franczyzowe w galeriach handlowych

Autor: dlahandlu.pl 21 czerwca 2011 18:17

Pierwsze punkty franczyzowe są na ukończeniu lub w trakcie budowy. Ok. 18 lipca otworzy się restauracja w nowootwartej galerii Twierdza w Zamościu, a ok. 17 sierpnia punkt w galerii Echo w Kielcach.

- Zdecydowaliśmy się na powyższe galerie głównie dlatego, że w tych miastach nie ma prawdziwej kuchni arabskiej. Jest więc naturalna przestrzeń dla Piramidy. Będziemy do tego jedynymi restauracjami pełnokelnerskimi w tych centrach. Każda z restauracji zaoferuje około 50 miejsc i będzie położona przy food courtach - tłumaczy Artur Żółtowski, właścicielsieci.

Sieć zmieniła również logo. Stare, choć wyróżniało się spośród innych restauracji, odbiegało od rynkowych standardów. Nie wykorzystywało też w pełni symbolu piramidy, który w nowym logo został w sposób naturalny wprowadzony w tekst nazwy restauracji. Zmiany w lokalach będą wprowadzane stopniowo.- Mając na uwadze rebranding, każdy z naszych franczyzobiorców ma stałe wsparcie marketingowe. Postawiliśmy też na kontakt z klientem poprzez media społecznościowe - podkreśla Żółtowski

W czerwcu i lipcu we wszystkich punktach Piramidy Steakhouse pojawi się nowe menu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane