PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piwa Pilsweizer z dystrybucją w hurtowniach Eurocash

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2017 13:04

Wybrane piwa marki Pilsweizer pojawią się w hurtowniach Eurocash w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni, Dębicy, Jaśle, Gorlicach i Szaflarach. W początkowym etapie współpracy będą to: Pilsweizer Góralskie, Pilsweizer Grybów i Pilsweizer Strong.

To kolejne ważne dla browaru wydarzenie w ostatnich miesiącach, jeśli chodzi o poszerzanie sieci sprzedaży; od kilku tygodni jest obecny w hipermarketach Auchan oraz sieci sklepów Simply Market w całej Polsce. 

W 2016 r. browar Pilsweizer zwiększył produkcję i sprzedaż piwa o ponad 40 proc. w stosunku do roku 2015. Roczna produkcja browaru osiągnęła rekordowy poziom 14,2 tys. hektolitrów. Plan na 2017 r. zakłada zbliżenie się do pułapu 20 tys. hektolitrów wyprodukowanego (i sprzedanego) piwa.

Grupa Eurocash zajmuje się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają blisko 14 tysięcy sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro-Sklep czy Gama.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane