PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piwo Cornelius Grejpfrut w innowacyjnym opakowaniu

Autor: pr 30 kwietnia 2015 12:49

Piwo Cornelius Grejpfrut w innowacyjnym opakowaniu Fot. mat. pras.

Kwiecień 2015 r. to termin światowego debiutu puszki firmy Ball z wbudowaną wewnątrz słomką. Puszka wyposażona jest w innowacyjny mechanizm, dzięki któremu słomka w niemal magiczny sposób pojawia się po uniesieniu kluczyka. Co więcej, słomka, umieszczona wewnątrz puszki i uwalniana wraz z jej otwarciem pozwala na umieszczenie wyjątkowego komunikatu marketingowego np. logotypu, prostego obrazu lub hasła, dzięki czemu tworzy dodatkową wartość dla marki i konsumenta.

Zintegrowane rozwiązanie puszki i słomki zostało wprowadzone na polski rynek przez producenta napojów Sulimar dla jednej z kluczowych marek – piwa Cornelius Grejpfrut. Ten popularny wariant, dostępny wcześniej jedynie w butelkach, wraz z wykorzystaniem innowacyjnej puszki firmy Ball, wykonał działanie pionierskie na skalę światową. Główną grupą docelową piwa Cornelius Grejpfrut są kobiety, dlatego pomysł na wyskakującą słomkę jest dobrą okazją do przekonania tej grupy konsumentów, która czasem może czuć się nie w pełni komfortowo podczas konsumpcji bezpośrednio z opakowania. Ponadto smukły charakter puszki typu slim jest zgodny z globalnym trendem zdrowego stylu życia i nowoczesnym, proekologicznym podejściem.

Browar Sulimar odegrał kluczową rolę w przygotowaniach do wprowadzenia na rynek napoju w nowym rodzaju puszki poprzez szeroko zakrojone testy nowego opakowania. W ramach owego debiutu firma Sulimar podjęła ścisłą współpracę z siecią sklepów Żabka, która zajmie się sprzedażą Corneliusa Grejpfrut w puszkach w najważniejszych regionach na terenie całej Polski.

Polska premiera piwa Cornelius Grejpfrut w puszkach nastąpiła 20 kwietnia br. Wprowadzenie na rynek limitowanej edycji puszek wspomagane jest przez ogólnokrajową kampanię reklamową w TV oraz promocję w mediach społecznościowych.

 

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane