PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piwo EB ponownie znajdzie się w sprzedaży

Autor: Onet.pl 20 kwietnia 2015 10:36

Choć na razie Grupa Żywiec S.A. milczy na ten temat, to piwo z logo EB już jest gotowe do wprowadzenia. W mediach zaś trwa kampania reklamowa pod hasłem: "Zaraz wracam" - podaje Onet.pl.

Grupa Żywiec S.A. nie widziała możliwości ponownego wprowadzenia tego piwa do Polski. EB natomiast nadal było warzone, jednak na potrzeby rynków zagranicznych. Piwo można też było kupić w kilku punktach gastronomicznych w Elblągu. Jednak nie znalazło się w sprzedaży nawet w oficjalnym lokalu "Żywca", czyli w Specjal Pubie.

Sytuacja zmieniła się jednak na początku ubiegłego roku. Wtedy to Browar Namysłów kupił nieczynny browar w Braniewie i zapowiedział wznowienie produkcji piwa. Od początku tego roku do elbląskich sklepów trafiło piwo Braniewo, a na ulicach pojawiły się reklamy tego napoju alkoholowego.

To wejście Browaru Namysłów, na elbląski rynek, rozdrażniło giganta, czyli Grupę Żywiec. Zwłaszcza że konsumenci coraz częściej zwracają się w kierunku piw lokalnych. To prawdopodobnie zdecydowało o tym, że piwo EB powróci do normalnej, detalicznej sprzedaży. Według nieoficjalnych informacji, ma to nastąpić już na początku maja.

Od kilku dni, w największych stacjach telewizyjnych, możemy oglądać reklamę pod hasłem: "Zaraz wracam".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane