Piwo Tatra z nową kampanią telewizyjną

Autor: pr 17 maja 2016 13:59

TATRA rozpoczyna kampanię TV. Jest to kontynuacja strategii komunikacji, w której marka buduje wizerunek piwa z charakterem i nawiązuje do prawdziwie męskich wartości, jak odwaga, doświadczenie i zaufanie. Emisja spotów rozpoczyna się 16 maja 2016 r.

Tatra, marka o górskich korzeniach, w swojej komunikacji podkreśla znaczenie hartu ducha i wewnętrznej siły, która jest istotna nie tylko w górach, ale też w codziennym życiu. W najnowszym spocie przypomina, że góry to żywioł, z którym mogą mierzyć się tylko prawdziwi faceci. Uosobieniem tej wewnętrznej siły jest Góral, którego konsumenci znają już z poprzednich spotów Tatry. 

- Historie, które pokazujemy w spotach Tatry, podkreślają charakter marki. Opowiadamy w nich o ludziach, którzy dzięki sile charakteru odważnie stawiają czoła wyzwaniom. - mówi Magdalena Tondera, senior group brand manager marki Tatra – Góral z naszego spotu jest godny zaufania i szacunku – to wartości bliskie naszym konsumentom.

Kampania telewizyjna startuje 16 maja 2016 r. Spoty 30s. będą emitowane w kanałach ogólnopolskich i wybranych stacjach tematycznych. Kreację kampanii przygotowała agencja Heart & Brain, za produkcję odpowiadał Opus Film. Media zaplanował i zakupił dom mediowy MediaVest.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane