Piwo Tyskie sprzedaje butelki z życzeniami

dlahandlu.pl 6 listopada 2017 18:05

„Uśmiechu”, „Podwyżki”, „Zdrówka”, a przede wszystkim „Najlepszego” można życzyć nie tylko kumplowi czy ojcu, a każdemu, kto jest nam bliski. Już po raz czwarty na sklepowych półkach znajdziemy piwo Tyskie z życzeniami na etykietach butelek i puszek. Tegoroczna edycja akcji to nie tylko trzy nowe życzenia, ale i wsparcie dla Szlachetnej Paczki.

Miłośnicy piwa przyzwyczaili się już do tego, że dzięki Tyskiemu składanie życzeń od kilku lat jest o wiele prostsze niż dawniej. Kumplowi można życzyć „Humoru” albo „Przygód”, szwagrowi „Podwyżki”, a każdemu „Szczęścia”, bo przecież jego nigdy nie jest za dużo. Dzięki 23 różnym życzeniom na etykietach piwa Tyskie, po raz kolejny można wykazać się pomysłowością, do tego bez zbędnego gadania.

W tym roku Tyskie nie tylko zachęca do dzielenia się życzeniami i składania ich innym, ale samo także się dzieli. Tegoroczną nowością w akcji „Tyskiego najlepszego!” jest wsparcie dla Szlachetnej Paczki. Dzięki zaangażowaniu marki pomoc wolontariuszy i darczyńców dotrze do ok. 20 tys. rodzin.  - Tyskie w okresie świątecznym chce przypominać o dzieleniu się z innymi i postępowaniu szlachetnie. Stąd pomysł współpracy ze Szlachetną Paczką. Dzięki przekazanej przez nas kwocie organizatorzy akcji dotrą do bardzo wielu rodzin w trudnej sytuacji – mówi Marta Chymosz z zespołu marki Tyskie.

Piwo z limitowanymi etykietami trafiło do sprzedaży 6 listopada. Cena piwa Tyskie z życzeniami na etykietach butelek i puszkach jest taka sama jak dotychczas czyli ok. 2,49 zł (butelka) i 3,20 zł (puszka). 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Emilka 2017-11-08 21:24:19

  Fajnie, że nawet przemysł alkoholowy chce pomóc potrzebującym. Osobiście nie popieram innego spożywania, aniżeli naprawdę okazjonalne, ale - każdy sposób pomocy jest dobry. :) Jak będę miała ochotę na piwo - wybiorę Tyskie :D Głównie dlatego, że sama staram się pomagać potrzebującym i takie inicjatywy są mi bliskie. Wspomagam m.in. Fundację Szlachetny Gest, do czego zachęcam - można przelać pieniądze na konkretnego podopiecznego, na cele fundacji czy zostać wolontariuszem. Każdy może znaleźć sposób niesienia pomocy, który mu najbardziej odpowiada. :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,10

 • Śr

  3,01

 • Min

  2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane