PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Pizza Dominium chce być obecna we wszystkich większych miastach

Autor: dlahandlu.pl 12 stycznia 2015 12:10

Pizza Dominium rozpoczyna realizację planu rozwoju sieci w systemie franczyzowym. W tym roku firma zamierza uruchomić kilka restauracji w ten sposób.

W centrum zainteresowania sieci znajdują się zarówno lokalizacje w centrach handlowych, jak i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych. - W ostatnim czasie przygotowaliśmy ofertę i pakiet franczyzowy, rozpoczynamy rozmowy z kandydatami na franczyzobiorców- mówi dyrektor działu rozwoju Dominium S.A., Tomasz Czaja.

Pizza Dominium oferuje pomoc w uruchomieniu i prowadzeniu działalność na wszystkich etapach trwania współpracy franczyzowej. Franczyzobiorca uzyskuje opiekę szkoleniową i organizacyjną a także korzysta z działań marketingowych. W ostatnich latach przeprowadzono proces rebrandingu sieci, którego celem było wzmocnienie rozpoznawalności marki. Nastąpiła zmiana wystroju wszystkich restauracji, a także opracowano jednolitą komunikację marketingową. - Na najbliższe lata planujemy dalszy rozwój sieci i wzmocnienie pozycji restauracji w Polsce i za granicą. Docelowo chcemy zaistnieć we wszystkich większych miastach Polski, również poprzez uruchamianie restauracji w systemie franczyzowym.- dodaje Tomasz Czaja.

 

Dominium S.A. jest właścicielem sieci restauracji Pizza Dominium, w której obecnie funkcjonuje ponad 70 lokali w całej Polsce. Założycielem i prezesem zarządu firmy działającej od 1993 roku jest Tomasz Plebaniak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  16,86

 • Min

  12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane