Pizza Hut Express w Gemini Park Bielsko-Biała

Autor: dlahandlu.pl 6 marca 2017 10:50

Strefa food court w Gemini Park Bielsko-Biała już niebawem wzmocni się o kolejny brand spółki AmRest. Po KFC, umowę najmu lokalu o powierzchni 100 mkw. podpisała także Pizza Hut Express.

Już wkrótce klienci bielskiego Gemini Park będą mogli korzystać z oferty nowego konceptu sieci Pizza Hut – Pizza Hut Express. Wyróżnikiem sieci Express jest możliwość obserwowania przez klienta procesu przygotowania zamówionego dania – od skomponowania pizzy, do jej wypieku – w 5 minut. W ofercie Pizza Hut Express znajdują się pizze w najpopularniejszych smakach z menu restauracji Pizza Hut. Klienci mogą również skomponować własną pizzę z wybranych przez siebie składników. Będzie to także jedyna w Bielsku-Białej Pizza Hut oferująca usługę dostawy na terenie miasta. Nowy lokal tej sieci zajmie powierzchnie 100 mkw.

Nowa restauracja w Gemini Park Bielsko-Biała poszerzy sektor gastronomiczny, który w 2016 roku zanotował znaczący wzrost obrotów w stosunku do roku ubiegłego- wszyscy najemcy strefy food-court notowali wzrosty od 15 do 50 proc. Dotychczas reprezentowany był przez marki KFC, Sushi Samuraj, Subway, Gusto Dominium, Rondel, Salad Fantasy, Doner Kebab, Grycan, Lodomania, i Cukiernia Sowa, która w ostatnim czasie zmieniła swoją lokalizację.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Ponad dwa lata temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. 

Przeczytaj także: 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane