Pizza Hut najemcą Galerii Północnej

Autor: pr/dlahandlu.pl 12 grudnia 2016 13:10

Kolejna restauracja największej sieci pizzerii na świecie zostanie otwarta w powstającej na Białołęce Galerii Północnej. To pierwsza lokalizacja Pizza Hut w północnej części Warszawy.

Marka obecna jest w Polsce od 1993 r. W tej chwili posiada 73 restauracje, w tym rozwijany od tego roku koncept Pizza Hut Express, w którym dostępnych jest 5 najpopularniejszych smaków pizzy.
Jak podkreśla Agnieszka Nowak, dyrektor nowego centrum, obecność Pizza Hut w portfolio galerii jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców Białołęki i okolic.
– Z badań preferencji zakupowych naszych potencjalnych najemców wynikało, że w tej części miasta brakuje lokali gastronomicznych oferujących pizzę. Natomiast raport GFK o Rynku Gastronomicznym w Polsce pokazuje wyraźnie, że po ciepłych przekąskach i kanapkach, pizza jest trzecim najbardziej popularnym produktem gastronomicznym w naszym kraju. Sama marka Pizza Hut była jedną z 4 wskazywanych, jako najbardziej pożądane w kategorii restauracji, przez uczestników naszych badań – dodaje Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej.

Umowa najmu z Pizza Hut jest kontynuacją współpracy inwestora galerii – GTC SA - z AmRest. W centrum znajdą się także należące do holdingu KFC i Burger King.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane