PizzaPortal.pl rozszerza dostawy do kolejnych miast i tworzy dział kontroli jakości

Autor: pr 4 lutego 2016 10:52

Serwis PizzaPortal.pl rozpoczął dostawy posiłków z lokali, które nie oferowały wcześniej takiej usługi. Platforma dysponuje obecnie rozbudowaną flotą samochodów Skoda Citigo i Mini Cooper oznakowanych marką PizzaPortal.pl. Mogą z nich korzystać restauracje z Warszawy, Łodzi, Trójmiasta i Wrocławia. Wkrótce również restauratorzy kolejnych miast będą mogli dostarczać swoim klientom jedzenie nie posiadając własnych samochodów i nie zatrudniając dostawców.

Nowe narzędzia do zarządzania procesem dostarczania posiłków, takie jak system operacyjny i aplikacja dla kierowców, zostały wdrożone już w marcu 2015 roku. Oprogramowanie pozwala skutecznie zarządzać flotą i procesem przekazywania zamówień. Obecnie PizzaPortal.pl obsługuje dostawy dla klientów 7 dni w tygodniu, w godzinach od 11:00 do 04:00. Planowane jest także zwiększenie liczby lokali z dostawą oraz dowóz posiłków 24h. Ponadto został utworzony również dział kontroli jakości. Kontrola dotyczy wszystkich procesów związanych z zamówieniem, dostawą i jakością dostarczonego posiłku.

 PizzaPortal.pl działa na rynku polskim od 2010 roku i skupia oferty największej liczby restauracji w Polsce w blisko 400 miejscowościach w całym kraju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    7,15

  • Min

    5,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8714

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 684371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane