PKN Orlen nadal testuje koncepty sklepowe Eurocash i Tesco

www.portalspozywczy.pl 21 grudnia 2015 19:06

PKN Orlen nadal testuje koncepty sklepowe Eurocash i Tesco

W tym roku koncentrowaliśmy się zarówno na zwiększaniu liczby Stop Cafe i Stop Cafe Bistro, jak i poszerzaniu istniejącej oferty gastronomicznej. Przyszły rok upłynie pod znakiem dalszego rozwoju oferty gastronomicznej w kierunku zwiększania oferty produktów robionych na miejscu lub o krótkim terminie ważności - mówią serwisowi www.portalspozywczy.pl przedstawiciele biura prasowego PKN Orlen.

Pod szyldami Stop Cafe i Stop Cafe Bistro po III kwartale br. funkcjonowało 1335 punktów. W III kwartale tego roku otwarto 27 nowych konceptów gastronomicznych na stacjach Orlen.

- W 2015 r. uruchomiliśmy zarówno kolejne nowe obiekty w sieci własnej jak i na zasadzie franszyzy. Jednocześnie intensywnie rozwijaliśmy sprzedaż pozapaliwową. Stawiamy głównie na rozwój już posiadanej sieci stacji paliw. Planujemy dalsze inwestycje w zakresie poprawy funkcjonalności i standardów istniejących już obiektów oraz wprowadzanie i ulepszanie kolejnych nowych produktów i usług - zapewnia biuro prasowe PKN Orlen.

Według zapowiedzi po upływie roku, czyli mniej więcej w tym momencie, spółka PKN Orlen miała dokonać podsumowania projektów na stacjach paliw prowadzonych z Tesco i Grupą Eurocash. Władze miały podjąć decyzję, z którym z partnerów projekt będzie kontynuowany. Jaki jest efekt testów?

- W przypadku Tesco obecnie jesteśmy w trakcie analiz projektu testowego i możliwości potencjalnej dalszej współpracy. Z kolei w ramach współpracy z grupą Eurocash testy nadal trwają. Dopiero po ich zakończeniu przyjdzie czas na analizy i podsumowania. Dlatego na ten moment trudno mówić o szczegółach czy dalszych planach w tym zakresie - zapewniają przedstawiciele biura prasowego PKN Orlen.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane