Plac Vogla z pozwoleniem na budowę. Budowa potrwa 7 miesięcy

Autor: dlahandlu.pl 26 listopada 2013 09:37

Plac Vogla z pozwoleniem na budowę. Budowa potrwa 7 miesięcy

Pierwszy z planowanych przez Ghelamco obiektów handlowo-usługowych - Plac Vogla na warszawskim Wilanowie - otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Deweloper planuje rozpoczęcie realizacji projektu w przyszłym roku. Budowa potrwa około siedmiu miesięcy.

Plac Vogla będzie inwestycją realizowaną według koncepcji Lokalnych Ośrodków Handlu i Usług. Kameralny projekt Ghelamco, adresowany
do mieszkańców Wilanowa, stanowi alternatywę dla wielkoformatowych centrów handlowych, tworząc miejsce codziennych zakupów. Obiekt handlowo-usługowy na Wilanowie powstanie między ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla. Na powierzchni blisko 11 000 mkw. znajdzie się miejsce dla ok. 50 lokali, w tym specjalistycznych sklepów spożywczych, kawiarni, restauracji i drobnych obiektów usługowych. Inwestycję charakteryzować będzie niska, w większości parterowa zabudowa.

Plac Vogla jest jednym z trzech obiektów handlowo-usługowych typu „open-air center" planowanych przez dewelopera. Kolejne to Prochownia Łomianki i Pasaż Tukanów w Piasecznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane