Placówki handlowe korzystają z dofinansowania dla firm szkoleniowych

Autor: dlahandlu.pl 25 maja 2010 10:05

Małgorzata Zuzaniuk, prezes Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Polskich "Razem", które prowadzi na terenie Lubelszczyzny sieć sklepów pod szyldem Lewiatan - Razem, przyznaje, że szkolenia pracowników są ważnym elementem budowania nowoczesnej sieci.

- Cyklicznie szkolimy personel i kupców z zakresu BHP. Według potrzeb - z podstaw obsługi komputera oraz obsługa programu do zarządzania gospodarką magazynowo - sprzedażową. Obecnie obserwujemy duże zainteresowanie szkoleniami dla sprzedawców - mówi
Małgorzata Zuzaniuk.

 

- Finansowanie szkoleń odbywa się z różnych źródeł, część finansujemy samodzielnie. Natomiast szkolenia specjalistyczne np. z zakresu
informatyzacji finansujemy częściowo ze środków unijnych pozyskanych za pośrednictwem firm szkolących - dodaje prezes SKiPP "Razem".

 

Stowarzyszenie powstało w 2002 roku z potrzeby wspólnych działań środowiska kupieckiego w obliczu ekspansji super- i hipermarketów. Decyzję o zrzeszeniu się podjęło czterdziestu trzech członków założycieli. Są to właściciele sklepów z terenu województwa lubelskiego, głównie z Lublina, Chełma i okolic. W 2009 roku 300 sklepów Razem przystąpiło do sieci Lewiatan.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,19

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane