PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Plajtują kolejne sklepy z Galerii Sandecja

Autor: Gazeta Krakowska 28 lipca 2011 11:01

Pętla zaciska się nam wokół szyi - skarży się kilku kupców z galerii handlowej Sandecja. Ich sytuacja jest fatalna. Mimo rozmów i deklaracji szukania rozwiązań korzystnych dla obydwu stron właściciele galerii twardo egzekwują zapisy zawartych umów, a kupcy ogłaszają bankructwa - czytamy w Gazecie Krakowskiej.

Sebastian Włodarski, rzecznik spółki TK Development, do której należy galeria, zapewnia, że właściciele znają trudną sytuację kupców. Dlatego starają się szukać korzystnego dla obu stron rozwiązania. Jak pisze GK, fakty jednak są takie, że dzierżawcom sklepów rośnie zadłużenie, a ci, którzy splajtowali, wzywani są do sądu arbitrażowego, który nakazuje spłatę zaległości i zasądza odszkodowania dla galerii.

UOKiK zbadał na wniosek posła PiS Arkadiusza Mularczyka umowy, jakie przedstawiano do podpisu najemcom lokali w galerii Sandecja. Postępowanie zostało umorzone. Nie dopatrzono się naruszenia przepisów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • najemca! 2011-08-06 00:58:45

    Wy już K.urwa jego mać szukacie korzystnego rozwiązania od prawie dwóch lat. Szukajcie tak dalej a ktoś w któryś piękny dzień poszuka was.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane