PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Platforma ebexo oferuje szablony dla e-sklepów w abonamencie

Autor: dlahandlu.pl 4 lutego 2015 14:39

Z początkiem stycznia 2015 roku z nową ofertą dla sklepów internetowych ruszyła platforma ebexo. Za 99 zł miesięcznej opłaty właściciel e-sklepu może dodać dowolną liczbę produktów, adresów e-mail, nie ma też ograniczeń związanych z transferem danych czy przestrzenią dyskową. Nielimitowana jest również ilość zamówień.

- Zazwyczaj oferty dzielą się na plany abonamentowe o różnych funkcjach, parametrach i cenach. Jeśli jest to pierwszy sklep danej osoby, to często ma ona problem z dokładnym określeniem odpowiednich parametrów, wyborem oprogramowania czy efektywnego szablonu. Dlatego postanowiliśmy stworzyć jedno rozwiązanie w modelu SaaS ze stałą miesięczną opłatą 99 zł netto bez dodatkowych kosztów i nielimitowanymi parametrami - mówi Łukasz Strzelec, dyrektor zarządzający w ebexo.   
Firma wprowadza także zamiast wielu szablonów, jeden wzorcowy projekt RWD (Responsive Web Design) sklepu, który jest zawsze indywidualnie dopasowany i oferowany od 19 zł miesięcznie. Takie rozwiązanie eliminuje m.in. zjawisko wykorzystywania tych samych szablonów przez konkurencyjne sklepy. W takim samym modelu, właściciel sklepu będzie mógł także zadbać  o profesjonalną identyfikację wizualną m.in. zamawiając projekt logo, czy pomysł na jego nazwę.

Wybrane wdrożenia firmy ebexo to: bezokularow.pl, sklep.myphone.pl, briju.pl, ekomaluch.pl, sztucer.pl czy soccerpoint.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane