PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Platforma iStore.pl obsługuje już ponad 1600 sklepów internetowych

Autor: pr, dlahandlu.pl 9 czerwca 2011 14:18

Obecnie z platformy sklepowej iStore.pl korzysta już ponad 1600 aktywnie sprzedających sklepów. Oprogramowanie budowane jest zgodnie z ideą dostarczania nie tylko technologii sprzedażowej, ale także kierowania kupujących i transakcji do sklepów internetowych.

- Coraz większe zainteresowanie klientów budzą ogromne możliwości indywidualizacji oferty sklepu przy jednoczesnym dostępie do wszystkich unikalnych funkcjonalności platformy. - mówi Tomasz Cynar, dyrektor serwisu iStore.pl. Możliwość samodzielnego stworzenia całkowicie unikalnej szaty graficznej oraz bezpłatny dostęp do WebAPI, umożliwiającego integrację z dowolnym zewnętrznym systemem sprzyjają powstawaniu sklepów budujących własną markę w sieci.

Podążając za światowymi trendami e-commerce, platforma udostępnia swoim klientom nowoczesne kanały sprzedaży bez dodatkowych opłat. Oprócz tradycyjnego e-sklepu, użytkownicy mogą korzystać także z jego wersji mobilnej, dostosowanej do telefonów komórkowych. Dużą popularnością cieszy się również sklep na Facebooku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane