Platforma iStore.pl umożliwia sprzedaż na Facebooku

Autor: dlahandlu.pl/pr 31 stycznia 2011 12:44

Platforma iStore.pl uruchomiła moduł iStore.SocialShop umożliwiający właścicielom sklepów rozpoczęcie sprzedaży także wewnątrz serwisu Facebook. Tym samym sklepy na Platformie iStore.pl zyskują możliwość prezentacji swojej oferty ponad 500 mln użytkowników największego serwisu społecznościowego świata.

Sklep na Facebooku oparty o moduł iStore.SocialShop posiada pełną funkcjonalność sklepu internetowego na Platformie iStore. Cały proces zakupowy odbywa się wewnątrz Facebooka, ale już obsługa klientów i zamówień ma miejsce w dotychczasowym panelu sklepu. Oferta produktowa niczym nie różni się od oferty sklepu, ponieważ także obsługa magazynu odbywa się w jednym miejscu. W ten sposób panel administracyjny sklepu staje się swoistym centrum logistycznym.

Moduł iStore.SocialShop zawiera także aplikację, umożliwiającą właścicielom sklepów dodanie do swojego profilu na Facebooku specjalnej zakładki, promującej oferty sklepu. Aplikacja ta jest pierwszym komercyjnym przykładem wykorzystania WebAPI Platformy iStore.pl, które zostało publicznie uruchomione w styczniu br.Korzystanie z modułu iStore.SocialShop jest bezpłatne.

- Social shopping nie jest już modą, jest trendem - choć cały czas wymaga potwierdzenia w skuteczności sprzedaży. Dlatego warto być ze swoją ofertą w serwisach społecznościowych. Postawiliśmy na wygodę obsługi, dlatego każdym z obu kanałów sprzedaży, zarówno sklepem internetowym jak i sklepem na Facebooku, nasi klienci mogą zarządzać za pomocą tych samych narzędzi administracyjnych - mówi Tomasz Cynar, dyrektor serwisu iStore.pl.

Obecna funkcjonalność modułu iStore.SocialShop będzie rozwijana, w niedługim czasie będą udostępniane kolejne, nowe możliwości kreowania sprzedaży w serwisach społecznościowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane