PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Platforma shumee z możliwością zakupów w oparciu o rekomendacje użytkowników

Autor: dlahandlu.pl 2 października 2017 15:02

Platforma shumee uruchomiła możliwość zakupów w oparciu o rekomendacje użytkowników. Shumee poleca się od dzisiaj kupującym i sprzedającym, osobom indywidualnym i małym firmom, które mogą wygodnie sprzedawać i nie przepłacać.

W sklepach Google Play i AppStore dostępna jest już nowa wersja aplikacji shumee wzbogacona o moduł marketplace’u. Platforma shumee, do tej pory proponowała czysto społecznościowe funkcje takie, jak polecanie i głosowanie na produkty, usługi, miejsca i wydarzenia, a także sondowanie opinii wśród znajomych, teraz wdrożyła lekki, nowoczesny e-commerce.

- 78% z nas ufa opinii znajomych - mówi Szymon Midera, szef shumee. – shumee jako społecznościowa platforma zakupowa pomaga w podejmowaniu bardziej racjonalnych decyzji właśnie na bazie rekomendacji znajomych i społeczności. Dodatkowo shumee pozwala na szybkie i proste zakupy, także pomiędzy użytkownikami indywidualnymi z wykorzystaniem wygodnej aplikacji i wszystkich form płatności elektronicznych, z możliwością wyboru form dostawy. Shumee to idealne miejsce na pozbycie się używanych rzeczy z szafy, czy tzw. ‚wyprzedaż garażową’. Ale także miejsce dla mikrofirm, które chcą zwiększyć swoja sprzedaż on-line - dodaje Midera.

Teraz w aplikacji shumee można kupować i sprzedawać szybko i wygodnie na bazie rekomendacji znajomych oraz społeczności. Tu każdy znajdzie polecenia i opinie użytkowników, wystawi przedmioty na sprzedaż, wyszuka nowe i używane rzeczy dla siebie, a także skorzysta z rabatów u partnerów shumee.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane