Platforma Trzy Grosze dołączyła do Izby Gospodarki Elektronicznej

Autor: dlahandlu.pl 19 października 2016 10:30

Kolejne podmioty z rynku gospodarki cyfrowej dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej. W gronie firm zrzeszonych powitano: Netsprint, Optimise, MicroBe, Platformę Trzy Grosze oraz Dodrukarki.pl.

Netsprint to twórca polskiego ekosystemu reklamowego o zasięgu 97 proc. użytkowników. Narzędzia i technologie oferowane przez Netsprinta wspierają czołowe firmy e-commerce w efektywnym docieraniu do klientów w internecie poprzez: spersonalizowane reklamy Adkontekst eCommerce nastawione na nowych użytkowników i retargeting sieć ContentStream - content marketing, który wspiera sprzedaż, sieć natywnej reklamy e-commerce ProductStream platformę RTB Adfocus wyszukiwarkę dla e-sklepów Netsprint Search. 

Optimise jest spółką grupy AdNext, wyspecjalizowaną w performance marketingu. Pomaga klientom przygotowywać i wdrażać innowacyjne strategie pozyskiwania i utrzymywania konsumentów, zwiększając ilość i wartość dokonywanych sprzedaży oraz uzyskując lepsze wskaźniki rentowności ROI.

Misją MicroBe jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań łączących zaawansowane technologie informatyczne z wiedzą ekspercką z dziedziny multimediów i marketingu on-line.

Platforma Trzy Grosze to firma stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach rynku FMCG, czyli producentach i dystrybutorach żywności, hurtownikach oraz detalistach w całym kraju, w celu ułatwienia im pełnego kontaktu z klientem końcowym. Jej rozwiązania oparte są na obserwacji zachowań kupujących i mają na celu wdrożenie procesów wspierających mniejsze sklepy, znajdujące się w bezpośredniej lokalizacji osiedli i ciągów komunikacyjnych. Podstawowe cele platformy to m.in. stworzenie szans i ułatwienie małym przedsiębiorcom oraz sieciom handlowym wejścia na rynek handlu internetowego; umożliwienie hurtownikom oferowania pełnego asortymentu klientom przez strony e-sklepów detalistów, czyli zrównanie oferty asortymentu sklepów spożywczych z ofertą produktów w hurtowniach, czy pomoc w eliminacji zatorów płatniczych, pomiędzy uczestnikami handlu spożywczego.

Dodrukarki.pl sp. z o.o. jest firmą rodzinną oferującą materiały eksploatacyjne do drukarek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,08

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane