Płatność telefonem w McDonald's dzięki usłudze Android Pay

Autor: pr 22 listopada 2016 08:48

McDonald’s udostępnia gościom polskich restauracji sieci możliwość płacenia zbliżeniowo smartfonami z zainstalowaną aplikacją Android Pay.

- Podstawa sukcesu naszej marki to umiejętne wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom gości. W odniesieniu do oferty produktowej i doświadczeń jakie wynikają z wizyty w naszych lokalach. To także jakość serwisu, sposób składania zamówień, wykorzystanie nowoczesnych technologii w tym zakresie. Szybkość i bezpieczeństwo realizacji płatności jest tego integralną częścią. Cieszymy się, że we współpracy z Google możemy w tym zakresie zaproponować kolejną innowację – Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

 

Aby użyć Androida Pay w restauracji McDonald’s, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala płatniczego, by dokonać transakcji. Nie trzeba nawet odblokowywać jego ekranu. Płatność działa podobnie jak w przypadku karty płatniczej: jeśli wartość transakcji przekracza 50 zł system prosi o wprowadzenie kodu PIN na terminalu. Dostęp do Internetu w momencie płatności nie jest potrzebny, chociaż wtedy liczba transakcji jest ograniczona. Na telefon przyjdzie potwierdzenie transakcji. Aplikacja podaje też listę transakcji wraz z ich lokalizacją.

Na obecną chwilę system przyjmuje karty trzech banków: Alior Banku, Banku Zachodniego WBK oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Niebawem dołączy do nich mBank, a wkrótce – inne banki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,67

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane