PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Płatności zbliżeniowe dostępne w perfumeriach Douglas

Autor: dlahandlu.pl 8 listopada 2010 15:09

Od listopada w 83 drogeriach sieci Douglas, za kosmetyki można zapłacić kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard i Maestro® PayPassTM. Partnerem wdrożenia jest firma eService.

Karty zbliżeniowe to jedna z najbardziej innowacyjnych form płatności doceniana przede wszystkim przez dynamicznych, młodych klientów, do których chcemy docierać - mówi Michał Gajkowski, prezes Douglas Polska.

- Płatności dokonywane kartami contactless znacznie skracają czas transakcji i stanowią wygodną alternatywę dla płatności gotówką - mówi Arkadiusz Kazanecki, kierownik biura marketingu i PR eService.

Dzięki karcie PayPass zakupy mogą być dokonywane bez konieczności przekazywania karty sprzedawcy i podawania kodu PIN czy składania podpisu - wystarczy zbliżyć kartę lub inne urządzenie np. telefon czy zegarek do specjalnego czytnika. W przypadku zakupów na kwoty przekraczające 50 złotych, płatność z użyciem karty PayPass przebiega również zbliżeniowo, tylko wymagane jest potwierdzenie transakcji kodem PIN.

MasterCard PayPass to funkcjonalność, która może być dołączona zarówno do kart kredytowych, debetowych, jaki i przedpłaconych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane