Po 15 latach Piotr Korek, dyrektor nieruchomości i rozwoju opuszcza Tesco

Autor: dlahandlu.pl 11 lipca 2017 14:46

Po 15 latach Piotr Korek, dyrektor nieruchomości i rozwoju opuszcza Tesco fot. Piotr Korek

Piotr Korek dyrektor nieruchomości i rozwoju Tesco na Europę Centralną, który przez ostatnie 5 lat zarządzał procesami inwestycyjnymi, nieruchomościami i rozwojem sieci w krajach Europy Środkowej, opuszcza Tesco.

- Potwierdzam, że porozumiałem się z Tesco w sprawie mojego odejścia. Ostatnie lata w Tesco to strategia koncentracji na wynikach LfL w istniejących placówkach, którą w pełni popieram, stąd taka decyzja zawodowa. Otrzymałem propozycję kierowania strategicznym rozwojem sieci Tesco w Indiach, ale z powodów rodzinnych nie mogłem zdecydować się na jej przyjęcie. Moje dotychczasowe obowiązki w Tesco zostaną przekazane na wyższy szczebel w organizacji, nie będzie prowadzona rekrutacja na to stanowisko - powiedział Piotr Korek.

Piotr Korek związany był z Tesco Polska od 2002 roku, piastując stanowiska m.in. dyrektora nieruchomości i inwestycji i wiceprezesa zarządu. Wcześniej, przez 10 lat był członkiem zarządu grupy HIT- Hipermarket. Jest absolwentem i byłym wykładowcą uniwersyteckim na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej i na Politechnice Warszawskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Adik 2017-07-28 10:51:09

  Wiele lokalizacji nie była trafiona. Ile do zamknięcia , ile już zamkniętych to samo mówi za siebie. Przerost formy nad treścią. Nie wspominając o stylu bycia.

 • bob 2017-07-13 10:30:53

  chyba nie ma po kim płakać, prowadzenie inwestycji w tej sieci to tylko akademicko-teoretycznie poprawna działalność.

 • Tom 2017-07-12 21:34:02

  Osobiście nie miałem okazji poznać ale słuchając prelekcji na Retail Summit odniosłem wrażenie, że to człowiek, który doskonale wie o czym mówi - zna rynek i go rozumie. Do tego sympatyczny i szczery. Pewnie szybko znajdzie nowe miejsce pracy :-)

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,29

 • Min

  0,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane