PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Po dofinansowaniu przez inwestora W&S Alkohole powiększa sieć

Autor: dlahandlu.pl 10 czerwca 2010 19:50

Po dofinansowaniu przez inwestora W&S Alkohole powiększa sieć

W Warszawie, przy ul. Nowolipki został otwarty siódmy specjalistyczny sklep z alkoholami pod szyldem W&S Alkohole. Jest to jednocześnie 18. sklep tej sieci w Polsce. Firma zamierza przyspieszyć rozwój, gdyż niedawno pozyskała inwestora.

Nowy sklep działa wewnątrz wypożyczalni video Beverly Hills, w wydzielonej zaaranżowanej specjalnie przestrzeni sklepowej. Kolejne lokalizacje mają również pojawiać się w wypożyczalniach tej sieci. 

Sieć sklepów specjalistycznych W&S Alkohole należy do firmy AN.KA Dystrybucja, która została przejęta przez oddział holenderskiej grupy Invinments Holding. Serwis dlahandlu.pl informował w maju o zgodzie UOKiK wydanej na dokonanie tego przejęcia.

Przeczytaj także:

AN.KA Dystrybucja przez jest wyłącznym importerem wielu marek: wina, piwa, brandy, whisky i ginu z Francji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Grecji, Niemiec, Chile, Argentyny, Australii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Indii, Singapuru. AN.KA Dystrybucja zajmuje się także sprzedażą koszy piknikowych, koszy delikatesowych oraz drewnianych skrzynek na wino oraz alkohole mocne. Do niej właśnie należy sieć 18 specjalistycznych sklepów W&S Alkohole.

Invinments Holding zajmuje się prowadzeniem działalności powierniczej. Należy do grupy kapitałowej HAL Trust - spółki do niej należące działają m.in. na rynkach sprzedaży sprzętu optycznego oraz aparatów słuchowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane