Po modernizacji Park Handlowy Bielany zmienia nazwę

Autor: www.dlahandlu.pl 22 kwietnia 2015 18:19

Modernizacja i rozbudowa Parku Handlowego Bielany zakończy się w tym roku. Zwieńczeniem tych zmian będzie nadanie nowej nazwy – Aleja Bielany.

Przebudowa parku nie jest związana jedynie z powiększeniem jego rozmiarów. To również unowocześnienie istniejącej części i dostosowanie jej do panujących trendów. Zwieńczeniem rozbudowy będzie nadanie Parkowi Handlowemu Bielany nowej nazwy

Park Handlowy Bielany bardzo się zmienił na przestrzeni ostatnich 15 lat. Od jednej galerii urósł do wielkiego kompleksu usytuowanego po obu stronach drogi położonej u zbiegu dwóch obwodnic Wrocławia i autostrady A4. - Bielany zmieniły się z pola kukurydzy w morze handlu - mówi Tomasz Arent, marketing manager Parku Handlowego Bielany – Po zakończeniu będziemy największym centrum handlowym w kraju, a nowa nazwa dodatkowo nas wyróżni – dodaje. Park Handlowy Bielany zostanie przemianowany na Aleję Bielany wraz z otwarciem rozbudowanej części, które będzie miało miejsce w ostatnim kwartale tego roku.

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku, mające w swoim zasięgu 1,5 mln klientów. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowyPod koniec 2015 roku Park Handlowy Bielany przyjmie gości w nowym, jeszcze większym i nowocześniejszym obiekcie. Zaoferuje swoim klientom około 200 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane