Pobyty spa do wygrania w konkursie Goliard

Autor: dlahandlu.pl 19 stycznia 2011 15:03

Marka Goliard prowadzi promocję „Goliard Smak Zdrowia i Młodości", w której można wygrać nagrody.

Do wygrania jest ponad 1100 nagród, a wśród nich: 20 tygodniowych pobytów dla 2 osób w apartamencie Genuine Health SPA Lajkonik **** w Zawoi u podnóża Babiej Góry wraz z odmładzającymi terapiami antyoksydacyjnymi oraz 100 weekendowych 2-osobowych pobytów w Genuine Health SPA Lajkonik **** w Zawoi z terapiami prozdrowotnymi i programem antystresowym. Dodatkowo do wygrania jest 1060 kuracji esencjami kwiatowymi dr Bacha na holograficznych zawieszkach, mających wpływ na równowagę i harmonię organizmu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić dwa dowolne produkty marki Goliard, zachować paragon i wysłać SMS o treści „GOLIARD" na numer 7155. Nagrody otrzymają Ci uczestnicy konkursu, którzy wyślą SMS najszybciej po dowolnym punkcie czasowym, przez całą dobę, co 5 min. począwszy od godz. 00.00 tj. 00.05, 00.10, 00.15 itd.. Zwycięzcy wyłaniani są co 2 dni. Marka Goliard postanowiła także nagrodzić pobytami w SPA uczestników, którzy wyślą najwięcej zgłoszeń. Promocja potrwa do 14 czerwca 2011 roku.

W konkursie biorą udział wszystkie produkty marki Goliard. Promocja wsparta jest kampanią w mediach i materiałami POS w miejscach sprzedaży. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie producenta: www.goliard.pl. Handlowcy zostaną poinformowani o akcji kampanią reklamową w prasie branżowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane