Poczta Polska oferuje dostęp do darmowych terminali płatniczych

Autor: dlahandlu.pl 1 marca 2018 13:51

Od 1 marca przedsiębiorcy mogą otrzymać bezpłatne terminale płatnicze po przystąpieniu do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego - Polska Bezgotówkowa, co można zrobić w placówkach Poczty Polskiej i u listonoszy.

Dzięki podpisanej umowie pomiędzy Pocztą Polską a agentem rozliczeniowym, firmą eService, klienci Poczty Polskiej będą mogli otrzymać darmowe terminale w ramach Programu Polska Bezgotówkowa we wszystkich własnych placówkach Poczty Polskiej, a także za pośrednictwem listonoszy oraz dedykowanej strony internetowej dostępnej tutaj. Wystarczy złożyć wniosek przystąpienia do Programu. Po weryfikacji wniosku przedsiębiorcy zgłaszający się do Programu otrzymają terminale płatnicze. Czas realizacji wniosku wraz z dostarczeniem terminali wynosi w większości przypadków do 5 dni roboczych. Doręczeniem terminali płatniczych firmy eService zajmie się również Poczta Polska, wykorzystując posiadane w swojej ofercie usługi kurierskie.

- Rozszerzenie współpracy z firmą eService to ukłon w kierunku wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw. Chcemy aktywnie tworzyć oraz wspierać inicjatywy, które silnie wpływają na rozwój tych przedsiębiorstw. To szansa dla nich na zwiększenie przychodów, ale także możliwość pozyskania przychylności klientów, którzy chętniej korzystają z punktów handlowo-usługowych, w których można płacić bezgotówkowo. Obecnie w naszych placówkach pocztowych znajduje się ponad 8 tysięcy terminali, a kolejne 3,5 tysiąca jest używane przez kurierów, dlatego rozumiemy, jak bardzo ułatwiają one prowadzenie biznesu. Widzimy także, jak pozytywnie zmiany te wpływają na wizerunek Poczty Polskiej w oczach wszystkich, którzy chcą płacić bezgotówkowo – mówi Paweł Kopeć, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej.

Program Polska Bezgotówkowa skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. W ramach Programu otrzymają oni m.in. dofinansowanie polegające na pokryciu kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz miesięcznych kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy. Detalista może otrzymać maksymalnie trzy terminale. Dla każdego terminala okres dofinansowania jest liczony osobno, od momentu jego instalacji. Do udziału w Programie uprawnieni są przedsiębiorcy, którzy m.in. nie przyjmowali płatności instrumentami płatniczymi w okresie ostatnich 12 miesięcy oraz nie prowadzą działalności w ramach franczyzy oraz sieci handlowych czy usługowych obejmujących więcej niż 5 placówek pod tym samym znakiem towarowym. Szczegółowe informacje o Programie oraz warunkach przystąpienia do niego dostępne są tutaj.WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    7,96

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane