Poczta Polska z usługą dla sprzedawców online

Autor: dlahandlu.pl 29 maja 2017 10:15

Od 1 czerwca br. Poczta Polska ponownie uruchomi usługę Polecony eCommerce. Nowa, promocyjna oferta dedykowana jest klientom sprzedającym online. To propozycja, z której dotychczas najchętniej korzystali użytkownicy popularnych portali aukcyjnych i małe sklepy internetowe.

Sprzedaż pakietów, prowadzona za pośrednictwem strony www.ecommerce.poczta-polska.pl, zostanie uruchomiona 1 czerwca. . Pakiety, wraz z opakowaniem firmowym, zostaną doręczone do adresata w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty klienta. Nowa oferta, jak do tej pory, zawierać będzie opakowania, w których można przesyłać drobne przedmioty – kosmetyki, zabawki, książki lub odzież.

– To usługa, z której dotychczas najchętniej korzystali użytkownicy platform sprzedażowych i portali aukcyjnych oraz małe sklepy internetowe. Po analizie oczekiwań klientów rozszerzyliśmy dotychczasową ofertę o nowe rodzaje pakietów, utrzymując możliwość pakietowego zakupu usługi nadania paczek przez eSprzedającego – mówi Paweł Kopeć, Dyrektor Zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej. Celem Poczty Polskiej jest budowa sprzyjającego środowiska do rozwoju polskiego eCommerce, którego elementem jest dopasowanie form dostawy do różnego asortymentu sprzedawanego w internecie. – dodaje.

Pakiet zawiera odpowiednią ilość opakowań firmowych (5, 30, 50 lub 100 sztuk) o wymiarach, po rozszerzeniu opakowania: szerokość 210 mm x długość 300 mm x grubość 50 mm. Nowa usługa umożliwia nadanie przesyłek, o masie do 1 kg, z gwarantowanym terminem doręczenia dla Poleconego Priorytet w następnym dniu roboczym (D+1, pod warunkiem nadania do godz. 15.00) oraz dla Poleconego Standard do 3 dni roboczych (D+3). Standardowo każda przesyłka traktowana jest jako wartościowa do wysokości 100 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • jancio wodnik 2017-05-30 12:14:31

    Gratuluję reklamy wchodzę na stronę jako potencjalny klient a tam co Not Found pełna profeska jeśli chodzi o działanie w necie śmiechu warte

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane