PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pod koniec I kwartału 2014 r. Brama Mazur będzie dostępna dla klientów

Autor: www.dlahandlu.pl 10 stycznia 2013 14:26

Spółka Master Management kontynuuje prace związane z realizacją centrum handlowego Brama Mazur w Ełku. Na placu budowy zostały zakończone już prace rozbiórkowe. Generalny wykonawca inwestycji, spółka Mostostal Warszawa SA, prowadzi obecnie prace związane z wykopami i fundamentowaniem obiektu. Centrum będzie dostępne dla klientów w I kwartale 2014 roku.

Równolegle przygotowywany jest projekt budowlany związany z przebudową ciągów komunikacji pieszo-jezdnej ulic Dąbroskiego i Kościuszki.


W dalszej kolejności przewidziane są prace związane z konstrukcją budynku. Stan surowy zostanie zakończony do sierpnia 2013 r., a następnie rozpoczęte zostaną prace związane z wykończeniem obiektu w środku, budową skweru i przebudową wspomnianych ciągów komunikacji.

Pomimo, że otwarcie „Bramy Mazur" planowane jest na przyszły rok już teraz finalizowane są umowy na niemal 70 proc. oferowanej powierzchni najmu. - Kluczem do sukcesu każdego centrum jest odpowiedni dobór oraz rozmieszczenie najemców, w związku z czym szczególny nacisk kładziemy na zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy małymi i dużymi lokalami oraz dostępnymi markami. Z powodzeniem staramy się wprowadzać do centrum zarówno międzynarodowe sieci handlowe jak i rodzimych najemców - informuje Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i najmu Master Management Group.

Oferta handlowa obejmie niemal wszystkie rodzaje artykułów - od spożywczych i usługowych poprzez odzież, akcesoria, wyposażenie wnętrz ,sprzęt RTV/AGD a także artykuły dla dzieci i niemowląt.

Centrum Handlowe Brama Mazur będzie centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w mieście.
Dwupoziomowa galeria będzie miała nieco ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się ok. 70 sklepów, kawiarnie i restauracje oraz czterosalowy multipleks - Planet Cinema. Dla klientów centrum zaplanowano parking na 600 miejsc.

Prace przy budowie nowego centrum handlowego trwają i jeżeli będą postępowały zgodnie z harmonogramem, pod koniec I kwartału 2014 r. Brama Mazur będzie dostępna dla klientów

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane