Pod koniec sierpnia w Polsce będzie działać 17 pasaży Czerwona Torebka

Autor: dlahandlu.pl 8 sierpnia 2012 12:06

Na drugą połowę sierpnia zaplanowano otwarcie trzech kolejnych pasaży Czerwona Torebka w Ostrowie Wielkopolskim, drugą część pasażu w Szczecinie-Warzymicach oraz w Niemodlinie.

Dotąd na terenie całego kraju otwarto już 13 obiektów. 11 sierpnia zostanie otwarty pasaż w Sianowie (woj. zachodniopomorskie), a w ostatnim tygodniu sierpnia dołączą kolejne trzy pasaże. Do końca sierpnia w ramach sieci na terenie kraju będzie funkcjonowało 17 obiektów.

Pasaż w Ostrowie Wielkopolskim zostanie otwarty 25 sierpnia i będzie drugą w kolejności, obok Czerwonej Torebki w Słupcy, otwartą inwestycją w województwie wielkopolskim. Wśród najemców pasażu znajdą się salon meblowy Kinas, Piekarnia Familijna, sklep odzieżowy Bellavi, sklep zoologiczny Pupil Centrum Żywienia, a także sklep convenience Małpka Express. Obiekt w Ostrowie znajduje się przy ul. Kościuszki, a jego powierzchnia użytkowa wynosić będzie 724 mkw.

Od marca, w Szczecinie-Warzymicach działa już obiekt Czerwonej Torebki, 26 sierpnia otworzy się druga część tej inwestycji. Pasaż będzie mniejszy od swojego sąsiada - jego powierzchnia wyniesie 436 mkw. Wśród najemców znajdą się sklep zoologiczny Fanto, sklep mięsny Ozimek, kawiarnia Ignaczewski, alkohole Best Płuciennik, sklep z zabawkami Matuszczak, salon odzieżowy Soldo, a także zakład fryzjerski MKT Kuśnierek.

Na 31 sierpnia zaplanowano otwarcie pasażu w Niemodlinie. Będzie on pierwszym obiektem sieci w województwie opolskim. Pasaż powstanie przy ul. Opolskiej, a jego powierzchnia wyniesie 648 mkw. Wśród najemców znajdzie się drogeria S-Trade, apteka Camelia Farmacja, piekarnio-cukiernia Kozielski, sklep odzieżowy Adesso, sklep mięsny - Joachim Matejka, sklep convenience Małpka Express, a także oddział Alior Banku.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10811

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane