PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Podravka z konkursem dla klientów Carrefoura

Autor: pr 11 czerwca 2015 13:19

Podravka wraz z siecią detaliczną Carrefour przygotowała konkurs dla konsumentów. Akcja promocyjna zaczyna się 8 czerwca i trwa do 5 lipca. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody: voucher o wartości 10 000 tys zł na wyjazd do Chorwacji, rowery miejskie oraz bony na zakupy w sklepach Carrefour.

Akcja promocyjna skierowana jest do klientów sieci Carrefour, którzy doceniają produkty najwyższej jakości jakimi sa produkty Vegeta i podravka oraz poszukują kulinarnych inspiracji na przygotowanie doskonałych dań . Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zakupy w sklepie Carrefour, nabyć dwa dowolne produkty marki Vegeta i/lub Podravka i zachować dowód zakupu. Następnie w ciekawy i oryginalny sposób dokończyć zdanie "Dzięki produktom Vegeta i Podravka moje dania smakują jak..."i wysłać SMS-a na numer 7057 według wzoru: SMAK.nr paragonu.Twoja odpowiedź - całe zgłoszenie nie może być dłuższe niż 160 znaków (włącznie ze spacjami i znakami interpunkcyjnymi). W kreatywnej odpowiedzi nie należy przepisywać początku zdania konkursowego.

Podravka przygotowała dla uczestników akcji promocyjnej nagrody: Bon wakacyjny o wartości 10 000 zł na niezapomniany pobyt w Chorwacji z biurem podróży ITAKA, 4 rowery miejskie - do wygrania co tydzień, 84 bony zakupowe do sieci Carrefour - każdego dnia do wygrania 3 bony ,każdy o wartości 100 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane