Podravka zachęca do wspólnego gotowania

Autor: dlahandlu.pl 7 czerwca 2011 12:54

Podravka zachęca do wspólnego gotowania

W nowym konkursie Podravki każdy może skomponować własne menu, które zrealizuje w gronie przyjaciół. Na autorów najciekawszych przepisów oraz ich bliskich czeka domowa kolacja przygotowana przez profesjonalnego kucharza oraz kosz produktowych nowości Podravki.

Do przygotowywania wspólnych posiłków zachęca także Podravka, która na popularnym portalu społecznościowym Facebook przygotowała stronę Wspólne Gotowanie (http://www.facebook.com/WspolneGotowanie). Specjalna aplikacja umożliwi w łatwy i zabawny sposób stworzyć prawdziwe menu i podzielić się z innymi swoimi kulinarnymi umiejętnościami.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na stronę http://apps.facebook.com/podravka/, skomponować własne menu, które inni mogą z powodzeniem zrealizować podczas gotowania z przyjaciółmi i umieścić je w galerii konkursowej. Co miesiąc autorzy najlepszych przepisów zostaną nagrodzeni koszami pełnymi nowości od Podravki m.in. egzotycznch rodzajów ryżu, wysokiej jakości makaronów, Vegety Natur W Smak do grilla oraz innych smakowitych produktów, które pozwolą na łatwe, smaczne i zdrowe przygotowanie wspólnej kolacji. Najlepsze menu zostanie wyróżnione nagrodą specjalną: autora menu i jego przyjaciół odwiedzi profesjonalny kucharz, który dla całej grupy przygotuje smaczną kolację.

Pierwsza edycja konkursu ruszyła 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Konkurs odbywać się będzie cyklicznie do końca roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane