PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Podwójny jubileusz Limito S.A.

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Limito S.A 28 maja 2014 14:16

Podwójny jubileusz Limito S.A.

Firma Limito, wiodący producent łososia Premium obchodzi w tym roku podwójny jubileusz - 10 lecie istnienia firmy oraz 2 lata funkcjonowania fabryki w Grudziądzu. Limito zostało założone w kwietniu 2004 roku w Gdańsku i w stosunkowo krótkim czasie stała się jednym z wiodących dostawców łososia norweskiego oraz innych ryb w Polsce. Z powodzeniem eksportuje też swoje produkty do krajów w Europie, Azji i do Australii

Początkowo Limito funkcjonowało jako przedsiębiorstwo usługowo - handlowe bez własnego zaplecza produkcyjnego. W związku z rosnącym zainteresowaniem konsumentów łososiem norweskim, podjęto plan budowy Zakładu Przetwórstwa Ryb. Na początku marca 2012 roku ruszyła produkcja , w nowo wybudowanej fabryce Limito w Grudziądzu.

Fabryka Limito to jeden z najnowocześniejszych zakładów w Europie. Spełnia ona najwyższe standardy, potwierdzone wieloma certyfikatami m.in. HACCP, IFS, BRC czy BIO. Produkty przed opuszczeniem fabryki poddawane są ścisłej kontroli na każdym etapie produkcji, regularnie przeprowadzane są testy mikrobiologiczne, wykonywane przez zewnętrzne laboratoria.

Systemów technologicznych do zakładu w Grudziądzu są dostarczają światowi liderzy, tacy jak Marel Food Systems (linie przetwórstwa ryb z surowców do gotowego produktu), system Innova (oprogramowanie do inteligentnej kontroli produkcji) i Multivac (maszyny do pakowania).

Firma Limito obecnie skupia się na produktach z łososia, głównie kategorii Premium. Dodatkowo zajmuję się też wstępnym przetwórstwem świeżych pstrągów czy dorszy oraz innych ryb, a także owoców morza. W ofercie firmy znajdują się też mrożone dania gotowe Premium takie jak lasgne z łososiem czy ciasteczka francuskie z nadzieniem łososiowo - szpinakowym lub krewetkowym.

Limito S.A.

ul. Partyzantów 76

80-254 Gdańsk

Green Office

tel. 58 350 60 60

www.limito.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,34

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane