PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polacy handlują "Świeżakami" z Biedronki na portalach aukcyjnych

Autor: wp.pl 16 listopada 2016 21:16

Brak Świeżaków w Biedronce napędził rynek wtórny. Polacy zaczęli handlować naklejkami i maskotkami na portalach aukcyjnych - pisze wp.pl

"Posiadam dużą ilość naklejek z Biedronki, cena za komplet 60 sztuk = 1 Świeżak. Przy zakupie 4 kompletów wysyłka gratis" – to treść jednego z ogłoszeń na popularnym portalu aukcyjnym.

Sprzedawcy oferują atrakcyjną cenę za komplet naklejek (ok. 30 zł) i gwarantują, że sprzedawane naklejki są oryginalne. "Dostaniesz oryginalne naklejki uprawniające do odbioru Świeżaka w opisie proszę podać, czy naklejki mają być naklejone na blankiet, niektórzy kupujący chcą naklejać z dziećmi" – czytamy w treści ogłoszenia.

30 zł za komplet 60 naklejek to korzystna dla klientów oferta. Przypomnijmy, że aby otrzymać Świeżaka, należy do 20 listopada zebrać 60 naklejek, 1 naklejka przysługuje za każde wydane 40 zł (naklejki się podwajają w przypadku zakupu warzyw lub owoców oraz oznaczonych w sklepie produktów). Jeśli klient uzbiera 30 naklejek to Świeżaka może odebrać za dopłatą 19,90 zł.

W najbardziej ekstremalnej wersji za zakupy uprawniające do obioru maskotki w dyskoncie trzeba wydać aż 2400 zł. Zabawek jest osiem. To oznacza, że za cały Gang Świeżaków w Biedronce, maksymalnie możemy wydać nawet ponad 19 tys. zł.

Więcej na wp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,78

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane