PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

POLAGRA - największe spotkanie branży spożywczej

Autor: dlahandlu.pl 8 września 2014 14:33

Wydarzenie obejmuje Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD oraz Salon Technologii Spożywczych i Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych odbywający się w ramach targów POLAGRA-TECH.

Tegoroczna POLAGRA FOOD (29.09.-2.10.2014) będzie gościła w gronie wystawców nie tylko przedstawicieli branży mięsnej i mleczarskiej, ale także producentów słodyczy, przetworów owocowo-warzywnych, artykułów sypkich czy napojów. Na ekspozycji nie zabraknie też wyrobów delikatesowych oraz regionalnych.
W ramach targów POLAGRA-TECH (28.09.-2.10.2014) będzie można zapoznać się z rozwiązaniami i produktami, stosowanymi w technologii spożywczej, m. in. z aparaturą kontrolno-pomiarową, środkami czystości, pestcontrol, urządzeniami do konfekcjonowania, środkami transportu oraz różnorodnymi maszynami i urządzeniami dedykowanymi przemysłowi spożywczemu.
Wystawcy, oprócz swojej stałej oferty, zaprezentują nowe produkty. Magnesem działającym na kupców i przedstawicieli handlowych będą niewątpliwie stoiska tych producentów, których wyroby zdobyły Złoty Medal MTP. Tegoroczna lista laureatów to aż 26 produktów, które grono eksperckie wyróżniło biorąc pod uwagę nie tylko walory smakowe, ale również wysoką jakość.
Dla zwiedzających udostępnione zostało internetowe centrum obsługi zwiedzających MTP. Pod adresem www.mtp24.pl, można szybko uzyskać dokumenty uprawniające do wstępu na targi POLAGRA bez potrzeby ruszania się z domu czy biura.
Więcej informacji na: polagra-food.pl oraz polagra-tech.pl
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane